Nově se bude u všech zaměstnanců v pracovním poměru hlásit dosažené vzdělání
Publikováno: 03. 02. 2026

Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů rozšiřuje okruh zaměstnanců i údajů, které se budou při jejich registraci povinně uvádět. Včetně nejvyššího vzdělání.

Nepřehlédněte