Čeští zákazníci si objednávají zboží ze zahraničí nejčastěji z Číny. V tamních e-shopech nakupuje více než polovina z nich. Následují online nákupy v německých a polských e-shopech. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu DPD E-shopper Barometer.
Chcete moderní interiér s tapetou nebo výraznou fototapetou? Emil Gajdoš provádí tapetování ve Zlínském kraji, především v okolí Holešova, Hulína a Kroměříže. Přesné lepení a čistý výsledek.
TBG METROSTAV s.r.o. v Praze vyrábí transportbeton i speciální betony pro stavby, kde nestačí běžná směs. Důraz klade na vývoj betonu, technologický servis a přesné řešení pro konkrétní podmínky.
SKANEKO dodává dávkovače obalů a distribuční nástroje, které zrychlují balení a zlepšují organizaci pracoviště. Praktické řešení pro provozy, kde rozhoduje čas i přehled.