Od července se zkomplikuje nábor zaměstnanců, bude je nutné evidovat před nástupem
Publikováno: 24. 06. 2026

Zaměstnance bude od července nutné registrovat na úřadu ještě předtím, než nastoupí do práce. Zaměstnavatelé si budou moct vybrat ze dvou možností, jak pracovníky zaevidovat.

Nepřehlédněte